DLACZEGO WARTO?

Dlaczego uczniowie chcą uczyć się matematyki w MatKurs?

Dlaczego warto uczyć się w MatKurs?

Ogromne sukcesy i doświadczenie w nauczaniu matematyki

Czy Twoja nauka jest dla Ciebie ważna? W MatKurs nie tylko uczysz się, ale nauczysz się matematyki.

Nauczysz się pod opieką profesjonalnego nauczyciela mającego sukcesy i doświadczenie w nauczaniu matematyki na każdym poziomie szkolnictwa. Czy potrzeba lepszej gwarancji sukcesu?

Tylko nauka indywidualna, czyli 100% czasu dla ucznia

Czy nauka w grupie kilku czy kilkunastoosobowej ma sens? Jeżeli chciałbyś się nauczyć a nie tylko uczyć, wybierz zajęcia indywidualne. Po co masz płacić za naukę w grupie? Przecież masz ją bezpłatnie w szkole. Przykład: Przypuśćmy, że uczysz się w grupie 10 osobowej na kursie maturalnym. Koszt godziny zegarowej to 8 zł. Mówisz sobie: ale tanio! A teraz zauważ, że w ciągu godziny nauczyciel może poświęcić Ci średnio 6 minut, bo jest w grupie aż 10 osób i każdy chce skorzystać z zajęć. Wniosek: Aby nauczyciel poświęcił Ci godzinę czasu musisz zapłacić 80 zł.

Nauka indywidualna to średni koszt 30 zł za godz. zegarową. Wniosek jest oczywisty: Tylko nauka indywidualna z osobistym nauczycielem zapewnia najlepsze i najszybsze wyniki oraz jest stosunkowo tania.

Bezpłatne konsultacje przez Internet z nauczycielem poza zajęciami

Czy pomoc Twojego nauczyciela nawet poza zajęciami jest dla Ciebie ważna? Czy wiesz, że tylko w MatKurs nauczyciel może poświęcić Tobie swój czas naprawdę bezpłatne? Ile razy zdarzyło Ci się siedzieć nad zadaniami z matematyki, z którymi był problem? Ucząc się w MatKurs zawsze możesz poprosić o pomoc swojego nauczyciela. Otrzymasz krok po kroku jasno wyjaśnione rozwiązanie zadań. A to wszystko zupełnie bezpłatnie!

Błyskawiczne nadrabianie zaległości

Czy wiesz, że dzięki stałemu wsparciu nauczyciela nawet poza zajęciami, możesz błyskawicznie pozbyć się zaległości? Dzięki osobistemu panelowi ucznia korzystasz nie tylko z konsultacji, ale stale uczysz się nawet poza zajęciami. Masz dostęp do licznych zadań, testów wielokrotnego wyboru na czas, atrakcyjnych wideoprezentacji. Dzięki temu uczysz się kilka razy szybciej. Koniec błędów na maturze czy sprawdzianie w szkole!

Pisemna gwarancja zdania matury z matematyki lub zwrot kosztów nauki

Jakbyś się czuł gdybyś zainwestował w przygotowanie do matury i nie zdał jej? Na szczęście w MatKurs to jest praktycznie niemożliwe. Ponadto masz gwarancję! Przez ponad 8 lat nauczania wszyscy moi uczniowie zdawali maturę z matematyki. Większość z nich osiągnęła doskonałe wyniki. Dlatego będąc pewny wysokiej skuteczności nauczania, pisemnie gwarantuję zdanie matury z matematyki. Jeżeli nie zdasz matury zwracam cały koszt Twoich wydatków poniesionych na naukę!

Czy wiesz, że...

  • ...bardzo dobra znajomość matematyki pozwala Ci świetnie zdać maturę i w efekcie podjąć studia, po których masz szansę na ciekawą i dobrze płatną pracę?
  • ...bardzo dobra ocena z matematyki może być dla Twojego pracodawcy dowodem Twojej rozwiniętej wyobraźni i inteligencji? Teraz nikt Ci nie powie, że nie potrafisz logicznie myśleć.
  • ...jeśli wybierasz studia ścisłe lub techniczne, masz szansę na sukces zawodowy i szybsze zrobienie kariery niż po kierunkach humanistycznych?
  • ...uczenie się matematyki rozwija umiejętność abstrakcyjnego myślenia? To tak jakbyś miał 6 zmysł. Widzisz więcej, szybciej, dalej. To się w życiu przydaje...
  • ...jeśli matma Cię "kręci" jesteś podziwiany nie tylko przez nauczycieli? Oglądnij poniższy filmik i sam zobacz przez kogo jeszcze : )