O MatKurs

Kilka słów o MatKurs

Nauczanie naszą pasją jest...

Witamy serdecznie na stronie MatKurs. Jesteśmy grupą matematyków - korepetytorów. Profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, ogromne sukcesy w nauczaniu matematyki – te określenia najlepiej nas opisują. Dzięki wieloletniej pomocy w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z matematyki, zdobyliśmy ogromne doświadczenie i duże uznanie wśród naszych uczniów i ich rodziców. Większość z naszych uczniów to pasjonaci matematyki pomimo początkowej niechęci do tego przedmiotu. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i z nowymi pomysłami. Zapoznajemy się z jego potrzebami edukacyjnymi oraz jego oczekiwaniami, następnie przedstawiamy swoje pomysły i propozycje. Posiadamy własne, sprawdzone, nowoczesne i skuteczne metody nauczania matematyki wykorzystując techniki multimedialne w nauczaniu. W efekcie każdy uczeń jest w pełni zadowolony z wyników naszej współpracy, czego wymownym dowodem są zdawane przez nich egzaminy maturalne co roku na ponad 90% na poziomie rozszerzonym.

Sukcesy naszych uczniów, czyli nasze...

Wszyscy nasi uczniowie, którym nie dawano żadnych szans w swojej szkole, dostają się na swoje wymarzone studia w najlepszych uczelniach w Polsce takich jak Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa, UMCS, UJ. Takie sukcesy są oczywiście wynikiem przemyślanego podejścia metodycznego, pedagogiczno-dydaktycznego oraz merytorycznego, w którego centrum zawsze stoi podmiotowe traktowanie ucznia z nastawieniem na jego motywację wewnętrzną, jego dociekliwość oraz zainteresowanie wykładanym przedmiotem. Dlatego w pełni odpowiedzialnie możemy Państwu zagwarantować 100% zadowolenia. Uczymy matematyki także w języku angielskim (dla uczniów z maturą międzynarodową).

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie...

Albert Einstein
Fizyk