OPINIE NASZYCH UCZNIÓW

Co sądzą o MatKurs nasi uczniowie?

Opinie uczniów

MatKurs szczególnie dba o wszystkich swoich uczniów, dlatego tak ważna jest jakość kształcenia i stała jej ewaluacja. Dlatego każdy uczeń ma możliwość oceny swojego nauczyciela publicznie. Jeśli byłeś lub jesteś naszym uczniem proszę o wyrażenie własnej i obiektywnej opinii. Twoja opinia jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na stałe podnoszenie jakości nauczania oraz może być cenną wskazówką dla przyszłych uczniów. Za wszystkie opinie szczerze dziękujemy.

 • Polecam wszystkim tym, którzy chcą bardzo dobrze umieć i rozumieć matematykę zajęcia w MatKurs z panem Andrzejem. Jest on wspaniałym matematykiem, a ponadto bardzo dobrze umie przekazać wiedzę i trafić do każdego ucznia :) pragnę też podkreślić że podczas półrocznej pracy, zrobiliśmy z panem Andrzejem ogromnie dużo pracy co przyniosło bardzo dobre efekty na maturze :) z mojej strony tyle...serdecznie wszystkich pozdrawiam :)
  Adam Smagowski
  Maturzysta
 • Pan Andrzej to najlepszy nauczyciel jakiego udało mi się spotkać i z którym mam zaszczyt współpracować , zawsze go polecam , wciągu naszej prawie 3 letniej współpracy prócz wiedzy Pan Andrzej zrodził we mnie prawdziwą miłość do matematyki , co dla mnie jest bezcenne. Dlatego z czystym sumieniem polecam takiego utalentowanego nauczyciela jakim jest Pan Andrzej ;)
  Igor
  Uczeń 2 klasy liceum
 • Gdyby tak uczyli u mnie w liceum jak tutaj, to wszyscy w klasie mieliby dobre oceny z matmy. W roku 2009 zdałem maturę z matematyki na rozszerzeniu na 96% po około rocznym przygotowaniu. Do swojego liceum chodziłem po papier, a do Matmus po wiedzę. Tak było. Dziękuję jeszcze raz mojemu wspaniałemu nauczycielowi za bardzo dobre przygotowanie do matury. To była dla mnie przygoda i inwestycja, która się bardzo opłaciła. Pozdrawiam wszystkich i zdecydowanie polecam tą szkołę. Na 100% będziecie zadowoleni.
  Przemek Jakimczuk
  Maturzysta
 • Witam! Miałem z Panem Andrzejem 6 godzin zajęć przed egzaminem na studiach informatycznych z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak jasno tłumaczył mi trudne zagadnienia z rozkładów zmiennej losowej typu dyskretnego i ciągłego. Egzamin zdałem pomimo nauki od podstaw i chciałem podziękować Panu za to. Ma Pan niezwykły dar łatwego mówienia o trudnych rzeczach. Zawsze będę Pana polecał znajomym. Pozdrawiam.
  Sebastian Dąbek
  Student 3 roku informatyki