OPINIE NASZYCH UCZNIÓW

Co sądzą o MatKurs nasi uczniowie?

Opinie uczniów

MatKurs szczególnie dba o wszystkich swoich uczniów, dlatego tak ważna jest jakość kształcenia i stała jej ewaluacja. Dlatego każdy uczeń ma możliwość oceny swojego nauczyciela publicznie. Jeśli byłeś lub jesteś naszym uczniem proszę o wyrażenie własnej i obiektywnej opinii. Twoja opinia jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na stałe podnoszenie jakości nauczania oraz może być cenną wskazówką dla przyszłych uczniów. Za wszystkie opinie szczerze dziękujemy.

 • Polecam wszystkim tym, którzy chcą bardzo dobrze umieć i rozumieć matematykę zajęcia w MatKurs z panem Andrzejem. Jest on wspaniałym matematykiem, a ponadto bardzo dobrze umie przekazać wiedzę i trafić do każdego ucznia :) pragnę też podkreślić że podczas półrocznej pracy, zrobiliśmy z panem Andrzejem ogromnie dużo pracy co przyniosło bardzo dobre efekty na maturze :) z mojej strony tyle...serdecznie wszystkich pozdrawiam :)
  Adam Smagowski
  Maturzysta
 • Pan Andrzej to najlepszy nauczyciel jakiego udało mi się spotkać i z którym mam zaszczyt współpracować , zawsze go polecam , wciągu naszej prawie 3 letniej współpracy prócz wiedzy Pan Andrzej zrodził we mnie prawdziwą miłość do matematyki , co dla mnie jest bezcenne. Dlatego z czystym sumieniem polecam takiego utalentowanego nauczyciela jakim jest Pan Andrzej ;)
  Igor
  Uczeń 2 klasy liceum
 • Gdyby tak uczyli u mnie w liceum jak tutaj, to wszyscy w klasie mieliby dobre oceny z matmy. W roku 2009 zdałem maturę z matematyki na rozszerzeniu na 96% po około rocznym przygotowaniu. Do swojego liceum chodziłem po papier, a do Matmus po wiedzę. Tak było. Dziękuję jeszcze raz mojemu wspaniałemu nauczycielowi za bardzo dobre przygotowanie do matury. To była dla mnie przygoda i inwestycja, która się bardzo opłaciła. Pozdrawiam wszystkich i zdecydowanie polecam tą szkołę. Na 100% będziecie zadowoleni.
  Przemek Jakimczuk
  Maturzysta
 • Witam! Miałem z Panem Andrzejem 6 godzin zajęć przed egzaminem na studiach informatycznych z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tak jasno tłumaczył mi trudne zagadnienia z rozkładów zmiennej losowej typu dyskretnego i ciągłego. Egzamin zdałem pomimo nauki od podstaw i chciałem podziękować Panu za to. Ma Pan niezwykły dar łatwego mówienia o trudnych rzeczach. Zawsze będę Pana polecał znajomym. Pozdrawiam.
  Sebastian Dąbek
  Student 3 roku informatyki

Dodaj opinię

Wysłano 20.09.2016; 12:49:53

Justyna Dubielis

Polecam współpracę z Panem Andrzejem. Jest osobą sumienną i pracowitą o bardzo wysokich kompetencjach matematycznych oraz posiada duże doświadczenie w zakresie relacji interpersonalnych z młodzieżą. Systematyczna dwuletnia praca, motywacja i dążenie do wyznaczonych celów - zaowocowała satysfakcjonującym wynikiem z matury i wyborem dobrego kierunku studiów mojego syna. Jako rodzic gorąco polecam. Dziękuję Panie Andrzeju.

Rodzic - studenta Politechniki Warszawskiej

Wysłano 01.08.2016; 17:35:46

Ania Ziółkowska

Dziękuję Panie Andrzeju !!!
Jest Pan właściwą osobą na właściwym miejscu. Mimo współpracy z naprawdę dużą liczbą nauczycieli matematyki, dopiero Pan okazał się strzałem w dziesiątkę. Jako jedyny był Pan naprawdę w stanie do mnie dotrzeć, wyprowadzić z błędu i skierować na właściwe tory. Na lekcjach nie było czasu na nudę, a zamiast niej czekały na mnie ciekawe (i nietypowe) zadania, prezentacje i wizualizacje, dzięki czemu nauka matematyki była jeszcze większą przyjemnością - nawet dla osoby, która wcześniej nie miała za wiele wspólnego z tym przedmiotem.
Jednak nie tylko za lekcje pragnę podziękować i je polecać. W przerwach między kolejnymi matematycznymi łamigłówkami dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy, poznałam inny punkt widzenia na różnorodne tematy oraz posiadłam niejedną życiową mądrość. Za to również jestem Panu wdzięczna.
A teraz rada do Ciebie, droga koleżanko i kolego – jeżeli szukasz nauczyciela z prawdziwą pasją do matematyki, który wkłada dużo serca w to, co robi i poświęca swój cenny czas (nie tylko na zajęciach, ale również na e-konsultacjach) to nie zwlekaj, tylko poproś Pana Andrzeja o pomoc. Może Tobie też uda się przebyć wspaniałą podróż, której zwieńczeniem jest 100% na maturze tak jak to było w moim przypadku :) Na mnie czeka kierunek lekarski na najbardziej prestiżowym uniwersytecie medycznym w Polsce, a Ty? Na co jeszcze czekasz? ;)

Wysłano 16.07.2016; 18:46:06

Wiktoria Orzeł

Nauczyciel z pasją. Pan Andrzej jest ucieleśnieniem tego sformułowania, a ja niesamowitą szczęściarą, że mogłam go poznać i uczyć się razem z nim. W tym roku zdałam maturę z matematyki na 86%, ale to tylko cyferki. Zyskałam bowiem o wiele więcej. Pan Andrzej przywrócił mi wiarę we własne możliwości i dał odwagę, by marzyć. Z całego serca dziękuję.

Wysłano 03.07.2015; 12:56:24

Wiktoria Szlachetka

Panie Andrzeju! Mam 96%. Wiem, że nie zawiodłam. Hurraaaaaaa!!!!! :D Gdybym mogła jeszcze raz zapisać się na zajęcia do Pana, to bym się zapisała. Nie tylko dlatego, że nauczył mnie Pan świetnie matmy, ale dlatego, że zajęcia z Panem to wspaniała przygoda i rozkosz dla umysłu. :D. Takich nauczycieli jak Pan brakuje w mojej szkole, którzy traktują ucznia podmiotowo, są przyjaźni i pomocni w zdobywaniu wiedzy. Potrafią bezinteresownie ofiarować swój cenny czas, gdy tego potrzebuję. Potrafią słuchać a nie tylko mówić. Nie oceniają, ale są wyrozumiali. O takim nauczycielu jak Pan może pomarzyć każda szkoła, każdy uczeń i każdy rodzic. Miałam wielkie szczęście spotkać taką osobę jak Pan na swojej drodze edukacji i życia. Nigdy nie sądziłam, że to kiedyś powiem, ale muszę to powiedzieć, że nawet mój ojciec nie okazał mi tyle przyjaźni, szacunku, wyrozumiałości i ciepła co Pan. Cieszę się tak bardzo, że aż się wzruszyłam. Dziękuję Panie Andrzeju za wszystko. Będę tęsknić. :(

Wysłano 01.07.2015; 17:14:10

Arleta Ligęza

Właśnie patrzę na moje wyniki z matury z matematyki. :D Nie jestem super w rymach, ale jestem super z matmy. :D Mój wynik na podstawie to 98%. :D Tak, to wszystko zawdzięczam Panu Andrzejowi. Z całego mojego serca pragnę podziękować za doskonałe przygotowanie mnie do matury. Nie zawiodłam Pana i siebie! Dziękuję za wielkie serce, które Pan włożył w nauczanie takich baranów jak ja. :) Dziękuję za każdą pasjonującą rozmowę, dzięki której rosły mi skrzydła. Dziękuję za to jakim wspaniałym Pan jest człowiekiem i nauczycielem. Będę tęsknić za matematyką, jednak bardziej za Panem. :ooops: Wszystkim, którzy marzą o dobrym wyniku z matury z matmy polecam z czystym sumieniem zajęcia z Panem Andrzejem. Zawsze wdzięczna Arleta. :lol:

Strona 1 z 6   Dalej »